Naujienų archyvas

Paskaita

Trečiadienis, Lapkritis 6th, 2019

Laba diena, 2019 lapkričio 21 dieną 17 valandą, Pasvalio muziejuje bus skaitoma paskaita. Bičių produktai maistas ir vaistas. Paskaitą skaitys Dr. Algirdas Amšiejus. pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Etilo alkoholis

Penktadienis, Lapkritis 1st, 2019

Gerbiami bitininkai, yra parvežta 10l spirito. Norėdami įsigyti, kreipkitės pas pirmininką. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Purškimai

Penktadienis, Rugsėjis 27th, 2019

Gerbiami bitininkai privalo Ūkinių  gyvūnų registre atsinaujinti savo kontaktinius duomenis ir būtinai nurodyti teisingą telefono numerį  ir pašto adresą , kitaip jie negaus informacijos apie planuojamus purškti profesionaliajam naudojimui skirtais augalų apsaugos produktais ar rapsų sėklos , apdorotos augalų apsaugos produktais pasėlių laukus. Daugiau informacijos wwwbitininkusajunga.lt Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Ekskursija

Trečiadienis, Rugsėjis 18th, 2019

Gerbiami bičiuliai, Rugsėjo 28 dieną organizuojama ekskursija. į Biržų ir Rokiškio rajonus, norintys dalyvauti registruotis pas pirmininką. Pagarbiai pirmininkas.

Žalia etiketė

Šeštadienis, Birželis 22nd, 2019

Kas rašėte paraišką dėl  žalios etiketės medaus tyrimams ir gavote patvirtinimą paramai. smulkesne informacija kur ir kaip pateikti mėginius tyrimams, yra pas draugijos  pirmininką. Pagarbiai pirmininkas.

Susirinkimas

Šeštadienis, Birželis 22nd, 2019

Liepos 7d. (sekmadienį) 11 val.  Pasvalio muzikos mokyklos salėje (Vilniaus g. 5) vyks Pasvalio bitininkų draugijos  Bičiulis susirinkimas. Bus dalinami vaistai, todėl dalyvavimas būtinas Bus galima įsigyti UAB Wilara prekių, pasikeisti vašką. Pagarbiai pirmininkas.

Paramos

Sekmadienis, Gegužė 19th, 2019

Gerbiami bitininkai kas šiais metais teikėte paraiškas jau yra paskelbti sąrašai būkite malonūs ir nepamirškite pateikti ir apmokėjimą. Pagarbiai pirmininkas.

Žalia etiketė

Sekmadienis, Gegužė 19th, 2019

Gerbiami bitininkai kas norėtu atsirado galimybė išsitirti medų žaliai etiketei, pagal paramą, pateikti paraišką iki gegužės 31d. Smulkesnė informacija  pas pirmininką.

Pratęsiamas medaus tyrimo parama

Penktadienis, Gegužė 3rd, 2019

Gerbiami bitininkai šių metų gegužės mėn. bus pratęsiama parama medaus tyrimui, taip vadinamai (žaliai atiketei gauti) su šia parama galėsite pasidaryti tris tyrimus medui ir bus kompensuota 70/proc.  Žinoma, jai ką dar domina, kreiptis pas pirmininką dėl tolesnės informacijos maždaug iki gegužės 10 dienos Pagarbiai pirmininkas.

Bičių vežiojimas

Trečiadienis, Balandis 5th, 2017

Gerbiami bitininkai, prieš veždami bityną į kitą vietą apsilankykite šiame puslapyje wwwbitininkusajunga.lt