Naujienų archyvas

Susirinkimas patikslintas

Ketvirtadienis, Liepa 8th, 2021

Gerbiami bitininkai, liepos 24 d. 15 val. organizuojamas Pasvalio bitininkų draugijos ,, Bičiulis narių susirinkimas,  Žadeikiuose ( pas A. Marčiušką ). Bus dalinami vaistai bitėms gydyti, renkamas nario mokestis už 2021 m Dalyvavimas būtinas. Po susirinkimo bus vakaronė. vaišės atsineštinės. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Paramos

Ketvirtadienis, Liepa 8th, 2021

Gerbiami bitininkai, kas teikėte paraiškas paramai gauti bitininkystės programai, ir esate sąrašuose ir gavote laiškus ar elektroninį laišką nepamirškite apmokėti iki liepos 31 d..Apmokėjimus ANM pateikti iki rugpjūčio 15 d.. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Bitynų deklaravimas

Ketvirtadienis, Liepa 8th, 2021

Gerbiami bitininkai, visiems būtina persideklaruoti bitynus (bites), tai reikia padaryti iki liepos 20 dienos. Tokiu atveju kitais metais galite negauti vaistų bitėms gydyti. Pagarbiai pirmininkas Gediminas,

Bičių deklaravimas

Pirmadienis, Birželis 14th, 2021

Gerbiami bitininkai ir bitininkės, rekomenduoju, kas gaunate kurą papildomai  uždeklaruoti bites apie birželio 25 d. kad nekiltų problemų. ir būtinai reikės perdeklaruoti nuo liepos 1d. iki liepos 20d. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Papildomos paraiškos

Pirmadienis, Birželis 14th, 2021

Gerbiami bitininkai ir bitininkės, šiais metais papildomas paraiškų teikimas pagal Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020-2022 metų programos priemones, informuoju jus, kad nuo birželio 14 d. iki birželio  25 d. galite teikti paraiškas bitininkystės inventoriui, aviliams , medaus tyrimams ir priekaboms. Pasinaudokite proga, bitininkas gali teikti net 3 paraiškas paramai gauti. Pasiskubinkite, nes kitais metais gali pritrukti [...]

Vagystės

Penktadienis, Balandis 30th, 2021

Gerb. bitininkai. mūsų rajone prasidėjo bičių vagystės.Bites vagia ne su aviliais, o iš avilių išima korius su perais ir bičių motinėle (apie 6-7 rėmai). Pagarbiai pirmininkas Gediminas

1,2% GPM parama

Penktadienis, Kovas 26th, 2021

GERBIAMI bičiuliai, draugai, kolegos, pažįstami!!! Jau beveik mėnuo vyksta pajamų ir turto deklaravimas. Todėl kaip ir kiekvienais metais noriu kreiptis Į JUS visus ir paprašyti skirti mūsų organizacijai PASVALIO BITININKŲ DRAUGIJAI ; BIČIULIS: (įmonės kodas 190880544) iki 1,2 procento pajamų mokesčio sumos. TAI PARAMOS TEIKIMO BŪDAS, NEREIKALAUJANTIS PAPILDOMŲ MATERIALINIŲ IŠLAIDŲ. Galite skirti 1,2% gyventojų pajamų [...]

Žemės valda

Pirmadienis, Sausis 25th, 2021

Gerbiami bitininkai, iki naujų metų reikėjo atnaujinti žemės valdos numerį (seniūnijose). Rekomenduojų atnaujinti šiemet, nes jau dabar kai kurie ūkininkai jau turi problemų. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Parama avilams

Ketvirtadienis, Sausis 14th, 2021

Gerbiami bitininkai, yra galimybė visiems bitininkams gauti pagal paramą avilių. Nesvarbu kiek turite bičių šeimų, tik ne daugiau kaip 50 procentų nuo deklaruotų bičių šeimų ir ne daugiau  kaip 10 vnt. avilių. Pasinaudokime kilus klausimams kreipkitės pas pirmininką. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.

Deklaravimas

Ketvirtadienis, Gruodis 24th, 2020

Gerbiami bitininkai, nepamirškite, kad nuo 2021 sausio 02d. iki sausio 20d., būtina perdeklaruoti bitynus visiems bitininkams. Pagarbiai pirmininkas Gediminas.